Konferencja "Kompas Farmaceuty - jak odnaleźć się na rynku pracy?"


MINIONA -

Wydział Farmaceutyczny UJ CM
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Konferencja odbywać będzie się w ramach projektu “Przyszłość Farmaceuty”, który ma za zadanie pomóc studentom oraz farmaceutom w rozeznaniu się na rynku pracy. Podczas spotkania zostanie przedstawiony wachlarz możliwości zawodowych w sektorze farmaceutycznym, a także przybliżona będzie istota najczęściej wybieranych ścieżek kariery.

Organizowana konferencja, oprócz tego, że jest okazją do zaznajomienia się z obecnym zatrudnieniem w obszarze farmacji, jest także szansą dla licealistów, czy studentów na odkrycie tego, jak wielowymiarowy jest zawód farmaceuty.

Podczas konferencji w dniu 25 listopada odbędą się warsztaty "Pharmcovigilance" oraz trening umiejętności miękkich "Wspólne przełamywanie barier".

26 listopada natomiast odbędą się kursy i szkolenia, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o studiach podyplomowych, studiach doktoranckich, a także poruszone zostaną kwestie finansowej analizy pracy w farmacji.

Każda część będzie reprezentowana przez prelegentów doświadczonych w danej branży, którzy na podstawie własnych spostrzeżeń i cennych doświadczeń opowiedzą o swojej ścieżce rozwoju, a także podzielą się swoją wiedzą na temat możliwości rozwoju, po studiach farmaceutycznych.

"Kompas Farmaceuty - jak odnaleźć się na rynku pracy?" jest okazją do zaczerpnięcia informacji na temat aktywności, które może wykonać absolwent farmacji w celu znalezienia wymarzonej pracy, jak również może być źródłem zaczerpnięcia motywacji dla przyszłych farmaceutów i nie tylko.


Źródło:  https://www.facebook.com/events/647537656879518

Aktualizacja:  2022-11-10 21:54:41