Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Perspektywy prawa rodzinnego i spadkowego wobec zmian społecznych i gospodarczych”


MINIONA -

Online

Katedra Prawa Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Rodzinnego mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Studencko – Doktoranckiej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Perspektywy prawa rodzinnego i spadkowego wobec zmian społecznych i gospodarczych”. Konferencja odbędzie się w formie zdalnej na platformie Big Blue Button w dniu 9 grudnia 2022 r. (tj. piątek). W skład komitetu naukowego konferencji wchodzą: dr hab. LL.M. Tomasz Justyński, dr Tomasz Jasiakiewicz, dr Ewa Kabza oraz dr Marcin Drewek.

Jest to kolejna edycja konferencji organizowanych cyklicznie od 2012 r. przez Katedrę Prawa Cywilnego oraz Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Rodzinnego. Z uwagi na duże zainteresowanie, jakim cieszyły się dotychczasowe spotkania, wychodzimy z kolejną naukową inicjatywą. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Termin zgłaszania udziału czynnego upływa 25 listopada 2022 r.  Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie:https://forms.gle/Mf28pBuL2w2Hm7XNA

Ogłoszenie listy osób zakwalifikowanych do wygłoszenia referatu nastąpi do dnia 2 grudnia 2022 r.

Pytania dotyczące konferencji proszę kierować na adres: konferencja.torun.2022@gmail.com


Źródło:  https://www.facebook.com/events/3343415175905848/?ref=newsfeed

Aktualizacja:  2022-11-15