"Dokąd zmierza kognitywistyka? Czyli o przyszłości kognitywistyki z mistrzami kierunku"


MINIONA -

Lublin

Zastanawiasz się czy roboty intymne będą dla nas wiernymi partnerami? Jak różne podejścia mają się do rzeczywistego działania umysłu? Jak rozwijają się studia kognitywistyczne w Polsce? Jakie projekty są w centrum zainteresowań naukowców? Gdzie na rynku pracy odnajdzie się kognitywist(k)a? Weź udział w evencie "Dokąd zmierza kognitywistyka? Czyli o przyszłości kognitywistyki z mistrzami kierunku" organizowanym przez KN Kognitywistyki UMCS!

“Dokąd zmierza kognitywistyka?(...)” odbędzie się już 16-17 grudnia 2022, w formie hybrydowej. Stacjonarnie spotkamy się w auli Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, natomiast zapisani uczestnicy bliżej terminu wydarzenia dostaną link do połączenia się online. 

W ramach wydarzenia przewidziane są:

  • konferencja naukowa (otwarty nabór na wystąpienia czynne)

  • panel dyskusyjny

  • warsztaty

  • spotkania pokazujące możliwości rozwoju 

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych dziedzinami kognitywistycznego heksagonu (neuronauki, językoznawstwa, psychologii, antropologii, sztucznej inteligencji, filozofii). Zapraszamy zarówno osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z naukowym światem, jak i doświadczonych badaczy.

Możliwe jest zarówno uczestnictwo czynne (wygłoszenie referatu, zaprezentowanie posteru – także w formie nagranego filmiku), jak i uczestnictwo bierne (wysłuchanie innych, możliwość uczestnictwa w dyskusji i warsztatach). 

Termin zapisu słuchaczy to 14 grudnia. ‼️ Termin rejestracji wystąpień to 11 grudnia. O kwalifikacji wystąpień poinformujemy 12 grudnia. Bez względu na formę uczestnictwa, obowiązują zapisy przez formularz: https://forms.gle/gu4ZAPdrAAxq92BA6.  

Więcej informacji już wkrótce pojawi się na wydarzeniu na Facebooku: https://fb.me/e/2cVimOlRk 

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań organizatorzy zachęcają do kontaktu poprzez wiadomość na facebooku: https://www.facebook.com/KoloKognitywistykiUMCS lub mailowo  na: kn.kognitywistyki.umcs@gmail.com.


Źródło:  https://fb.me/e/2cVimOlRk

Aktualizacja:  2022-12-04 23:12:50