II OKN "Fake news i dezinformacja we współczesnym świecie"


MINIONA -

Poznań

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Fake newsy i dezinformacja we współczesnym świecie”, organizowanej przez Stowarzyszenie Naukowe Doktorantów i Studentów oraz Kongres Kół Naukowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która odbędzie się w dniu 13 maja 2023 roku w formie zdalnej na platformie MS Teams.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli szeroko rozumianych nauk humanistycznych i społecznych, w szczególności stosunków międzynarodowych, nauk o bezpieczeństwie, socjologii, psychologii, politologii, prawa, pedagogiki, komunikacji społecznej i mediach oraz cybernetyki społecznej. 

Wydarzenie ma stworzyć wspólną przestrzeń do interdyscyplinarnego dyskursu naukowego w obrębie kilku dziedzin skoncentrowanych wokół tematu przewodniego. Ostateczny podział konferencji na panele uzależniony będzie od tematyki nadesłanych referatów.

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia na Konferencję przyjmujemy do dnia 4 maja 2023 roku, poprzez formularz rejestracyjny: https://forms.gle/kPk4icBRgXHvYDnR9.

Wysokość opłaty konferencyjnej wynosi 120 złotych dla udziału czynnego, natomiast 40 złotych dla uczestników biernych. W przypadku wygłoszenia referatu przez dwie bądź więcej osób opłata konferencyjna za drugą i każdą kolejną osobę wynosi 80 zł. 

Zarówno uczestnicy czynni, jak i bierni otrzymają certyfikat zaświadczający o uczestnictwie w wydarzeniu.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu poprzez adres e-mail: kontaktsndis@gmail.com; lub wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/Stowarzyszenie.SNDiS. 

Zapraszamy również do dołączenia na wydarzenie na Facebook’u - znajdą tam państwo więcej informacji dot. konferencji.


Źródło:  https://sndis.pl

Aktualizacja:  2023-03-26 23:19:06