Współczesne wyzwania Europy i USA - prawo i polityka


MINIONA -

Sala 3.1 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Koło Naukowe Prawa Amerykańskiego "The American Law Society" zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Współczesne wyzwania Europy i USA - prawo i polityka", która odbędzie się 15 czerwca 2023 roku, o godzinie 10:00. Konferencja odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (Al. Niepodległości 53) w sali 3.1.

Celem Konferencji jest zapewnienie forum do wymiany informacji, wiedzy i badań pracowników naukowych, doktorantów i studentów. Ma ona między innymi na celu zapewnienie możliwość przedstawienia wyników badań naukowych, prac dyplomowych, czy doktorskich oraz przedstawienie swojej działalności naukowej.

MIEJSCE I CZAS

Konferencja odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (Al. Niepodległości 53) w sali 3.1.
Planowana godzina rozpoczęcia konferencji to 10:00 a planowana godzina zakończenia 15:00. Organizatorzy pragną jednak zaznaczyć, iż czas konferencji może ulec zmianie zależnie od ilości referatów.

TEMATYKA

Zachęcamy do zaprezentowania tematów z zakresu prawa, polityki, ekonomii, socjologii czy historii dotyczących Europy, Stanów Zjednoczonych czy relacji transatlantyckich.
Referaty mogą mieć charakter interdyscyplinarny.

REJESTRACJA

W celu uczestnictwa czynnego w konferencji prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie w ramach niego abstraktu referatu na. 350 słów. Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia na Konferencję przyjmujemy do 7 czerwca 2023 roku.
Formularz rejestracyjny https://forms.gle/XnRBfX1Y5zx4Q1Qx8
Wyniki selekcji abstraktów ogłoszone zostaną 8 czerwca 2023.
Udział bierny nie wymaga rejestracji.
Udział bierny i czynny jest bezpłatny.

KONTAKT 

W razie pytań prosimy o maila na adres knamericanlawsociety@gmail.com lub o przesłanie wiadomości na Facebooku.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/14bdyIRuU.


Źródło:  https://fb.me/e/14bdyIRuU

Aktualizacja:  2023-05-22 11:30:03