PIELĘGNIARSTWO W INTERDYSCYPLINARNEJ OPIECE ZDROWOTNEJ


MINIONA -

Zielony Kompleks Dwór OSTOYA
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

XV Międzynarodowe Sympozjum pt. Pielęgniarstwo w interdyscyplinarnej opiece zdrowotnej” doskonale wpisuje się w aktualne działania na rzecz rozwoju różnych dziedzin pielęgniarstwa. Przedstawiciele 4 uczelni z Czech, Słowacji, Węgier i Polski będą dyskutować o nowym spojrzeniu na zagadnienia zdrowia, pielęgniarstwa i innych obszarów medycznych.  Zdefiniowanie wyzwań oraz trendów w zdrowiu publicznym, w tym problematyka szczepień populacyjnych, a także społeczno-prawne aspekty wykonywania zawodu, to zagadnienia istotne w profesjonalnym pielęgniarstwie.  

Tematyka Sympozjum będzie okazją do dyskusji w gronie liderów i profesjonalistów, nawiązania bliższych relacji oraz wsparcia w działaniach na rzecz rozwoju badań naukowych i nowych kompetencji w pielęgniarstwie i zawodach pokrewnych. Jesteśmy przekonani, że spojrzenie na zagadnienia związane z problematyką konferencji z różnych perspektyw, będzie dla Państwa cennym doświadczeniem.  

Serdecznie zapraszamy na XV jubileuszowe Sympozjum do Jasionki koło Rzeszowa życząc, aby udział w tym wydarzeniu zaowocował nową wiedzą, nawiązaniem kontaktów i stał się inspiracją dla przyszłej współpracy.  


Źródło:  https://symposium2023.ur.edu.pl/

Aktualizacja:  2023-05-31 09:12:24