Organizacja Jutra - GFKM Leadership Conference 2023


MINIONA -

Olivia Star Top
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

GFKM Leadership Conference 2023 “Organizacja Jutra” to szósta odsłona naszej konferencji skupiającej wokół siebie praktyków i specjalistów biznesu, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. To przestrzeń, w której osoby na co dzień stawiające czoła wyzwaniom biznesowym mogą zmienić swój punkt widzenia, podzielić się doświadczeniami z partnerami z branży i nawiązać nowe relacje.

W tym roku motywem przewodnim wydarzenia jest poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: jak będzie wyglądać organizacja jutra? Czego może spodziewać się kadra zarządzająca i w jaki sposób się na to przygotować? Skoncentrujemy się na ważnych zagadnieniach związanych z przywództwem w erze dynamicznych zmian, innowacji i rozwoju technologii.

Podczas prelekcji zaproszeni przez GFKM goście skupią się na zarządzaniu i przywództwie w kontekście zmieniającej się rzeczywistości, pojawiających się trendów i rosnących wymagań rynkowych. Porozmawiamy o nowych technologiach i digitalizacji oraz zagrożeniach i szansach związanych z wykorzystaniem AI w biznesie.


Źródło:  https://leadershipconference.pl/

Aktualizacja:  2023-07-04 11:00:53