"Negotiation Strategies & Techniques" - intensywny kurs z adwokatami z USA


MINIONA -

Zoom
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Center for American Studies ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w intensywnym weekendowym kursie negocjacji pt. "Negotiation Strategies & Techniques", prowadzonym przez adwokatów i profesorów prawa z USA posiadających kilka dekad praktycznego doświadczenia negocjacyjnego ze świata amerykańskiego biznesu.

Po co uczyć się negocjować? Ponieważ umiejętność negocjacji wykorzystujemy codziennie w życiu prywatnym i zawodowymNegocjujemy by poprawić sytuacją swoją i swoich klientów.

Szkolenie “Negotiation Strategies & Techniques” ma na celu podniesienie Twoich kompetencji poprzez praktyczną naukę prawidłowych technik negocjacji i aplikowanie ich w kontekście szybkich i trudnych negocjacji biznesowych (w szczególności negocjacji umów oraz ugód w konfliktach).Szkolenie zawierać będzie bardzo krótkie elementy wykładowe, jak i zajęcia stricte praktyczne w których chętni uczestnicy wezmą udział w negocjacjach.

KIEDY?

Kurs odbywa się w dniach 27-28 stycznia 2024. Dokładne godziny podano poniżej.Internetowy format kursu prowadzonego za pośrednictwem aplikacji Zoom sprawia, że jest on idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy są zajęci pracą/studiami w ciągu tygodnia.

Profesorowie Kelley i Abramson będą łączyć się z nami w czasie rzeczywistym ze Stanów Zjednoczonych.

DLACZEGO WARTO?

Kurs poprowadzi dla Ciebie dwóch amerykańskich adwokatów i profesorów prawa posiadających kilka dekad doświadczenia w nauczaniu negocjacji i stosowaniu tej wiedzy w świecie biznesu.

Będziesz uczyć się samemu negocjując pod okiem wybitnych (i przyjaznych) amerykańskich ekspertów, korzystając z ich opinii i odpowiedzi na Twoje pytania.

Poznasz konkretne, sprawdzone techniki negocjacyjne. Opanujesz strategie i otrzymasz zasoby, dzięki którym będziesz w stanie dalej doskonalić swój negocjatorski warsztat przez całe życie.

Mimo, że szkolenie prowadzone jest w języku angielskim, nabyte umiejętności będą miały uniwersalną moc także w kontekście negocjacji po polsku.

WYSOCE PRAKTYCZNY PROGRAM KURSU

Dzień 1. Negotiation Strategies (14.00 – 19.00)

I. The Negotiation Map [“Mapa Negocjacji” – przewodnik każdego negocjatora]II. Preparing for a Negotiation [Przygotowanie do negocjacji]III. Building Relationships [Budowanie relacji]IV. Information-Gathering [Gromadzenie informacji]V. Communication & Active Listening [Komunikacja i aktywne słuchanie]VI. Negotiating “Inside the Circle” [Negocjowanie „wewnątrz kręgu”]

Dzień 2. Specific Negotiation Techniques (14.00 – 17.00)

I. Focusing on Interests, Not Positions [skupianie się na interesach, a nie pozycjach]II. Developing Options and Claiming Value [Rozwijanie opcji porozumienia i określanie negocjowanych wartości]III. Reservation Price (RP) [Cena graniczna]IV. Exiting the Circle to Conclude the Negotiation [Wyjście z kręgu w celu zakończenia negocjacji]V. Committing to an Agreement / Choosing Your BATNA (Best Alternative to a Negotiated Agreement) [zawarcie umowy / wybór swojego BATNA]

MATERIAŁY DO NAUKI WŁASNEJ

Uczestnicy otrzymają przydatny zestaw materiałów, które można wykorzystać do nauki własnej do dalszej nauki negocjacji.

PROWADZĄCY

Hal Abramson (USA), obecnie profesor Touro Law Center (Nowy Jork), jest absolwentem studiów biznesowych (University of Michigan), prawniczych (Syracuse University i Harvard Law School) oraz administracji publicznej (Harvard Kennedy School of Government). Abramson jest od ponad dwudziestu pięciu lat głęboko zaangażowany w rozwój i praktykę rozwiązywania sporów krajowych i międzynarodowych jako nauczyciel, trener, autor i uczestnik w komisjach zawodowych. Aktywnie służy jako mediator i doradca. Ma doświadczenie w nauczaniu technik rozwiązywania sporów w dwudziestu jeden krajach na sześciu kontynentach. Jest wielokrotnie nagradzanym autorem, dwie z jego licznych publikacji otrzymały międzynarodowe nagrody Instytutu Rozwiązywania Konfliktów CPR. Abramson był profesorem wizytującym w Cardozo Law School (Nowy Jork), UNLV Law School (Las Vegas) i w Akademii Sił Powietrznych USA. Jest członkiem licznych międzynarodowych organizacji i ośrodków zajmujących się mediacją. Pełnił funkcję doradcy-eksperta w ONZ dla UNCITRAL. Za swój wkład w rozwiązywanie sporów profesor Abramson otrzymał nagrodę Peace Builder 2013 od Stowarzyszenia Rozwiązywania Sporów NYS.

Christopher R. Kelley (USA) jest adwokatem i profesorem prawa na University of Arkansas School of Law oraz profesorem na najlepszym wydziale prawa na Ukrainie (Taras Shevchenko National University of Kyiv Law Faculty). Tytuł doktora nauk prawnych zdobył na Howard University School of Law, tytuł LL.M. na Arkansas School of Law. Kelley ma obszerne doświadczenie praktyczne wyniesione z biura Prokuratora Generalnego stanu Minnesota oraz wiodących amerykańskich kancelarii prawnych, m.in. Arent Fox i Lindquist & Vennum (od dekad pojawiających się w rankingach najlepszych kancelarii w USA). Wykładał m.in. na University of North Dakota and the William Mitchell College of Law. Poza regularnym wykładaniem w Stanach Zjednoczonych, Kelley wielokrotnie wykładał dla kancelarii prawnych, korporacji i uniwersytetów w Rosji, Białorusi i Kazachstanie, a także na Ukrainie i Litwie. Profesor Kelley jest absolwentem Programu Fulbrighta oraz byłym członkiem Rady Dyrektorów Stowarzyszenia Fulbrighta. Zasiadał też w Radzie Dyrektorów Akademii Nauki i Technologii Fulbrighta. Jest uprawniony do występowania przed sądami w Minnesocie, Dakocie Północnej, Georgii, Arkansas oraz Dystrykcie Kolumbii.

CERTYFIKAT

Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane. Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu Center for American Studies oraz Dyrektora Rady Naukowej. Cyfrowy certyfikat w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn. Certyfikat zawiera również nazwisko prowadzących szkolenie oraz wskazanie liczby odbytych godzin szkoleniowych. Nasze certyfikaty są powszechnie uznawane w ramach realizacji obowiązku samodoskonalenia zawodowego.

KOSZT UCZESTNICTWA

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 19 stycznia 2024*) koszt udziału w kursie to 379 PLN

Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 23.59 dnia 21 stycznia 2024*), koszt udziału w kursie to 479 PLN.

Link do bezpiecznych e-płatności:https://buy.stripe.com/8wM3ctau58XV0Sc06W

Opłatę wnieść można także przelewem na konto:

Center for American & European Studies32 2530 0008 2022 1070 0570 0001

NestBankTytuł przelewu: Negotiation in English

*Warunkiem rejestracji w danej puli jest rejestracja oraz uiszczenie opłaty za udział w szkoleniu we wskazanym terminie.

PROSTA REJESTRACJA

Rejestracja na szkolenie:https://www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-specjalistyczne/negotiation-skills-techniques-course-with-us-attor


Po dokonaniu zgłoszenia przez znajdujący się na stronie formularz, automatycznie otrzymają Państwo odpowiedź o wpłynięciu danych do systemu.

Ostateczny termin zgłoszeń w ramach II puli to 26 stycznia 2024 (lub do wyczerpania miejsc).Sugerujemy nie zwlekać z rejestracją – liczba miejsc jest ograniczona.

PYTANIA?

Wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatorki kursu, pani Rity Tomala na adres e-mail tomala@cfasofficial.comPani Tomala chętnie Państwu pomoże.

Do zobaczenia online!


Źródło:  https://www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-specjalistyczne/negotiation-skills-techniques-course-with-us-attor

Aktualizacja:  2023-11-22 13:43:01