III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Rutyna i pragmatyzm? Doświadczenie codzienności w antycznej i średniowiecznej Europie


MINIONA -

Lublin

Historia Europy, nawet ta najbardziej odległa, do dziś cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest popularna zarówno wśród historyków, archeologów, jak i ludzi niezwiązanych z tymi dziedzinami nauki. Istotnym zagadnieniem dotyczącym społeczeństw, które przez wieki zamieszkiwały Stary Kontynent, jest niewątpliwie ich życie codzienne. Wieloaspektowość tego zagadnienia sprawia, że jest to tematyka nad wyraz interesująca.

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Rutyna i Pragmatyzm? Doświadczenie codzienności w antycznej i średniowiecznej Europie to kontynuacja inicjatywy realizowanej przez Fundację na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL. Celem wydarzenia jest integracja środowiska naukowego, a także nawiązanie dyskusji na temat szeroko pojętych zagadnień dotyczących życia codziennego antycznych i średniowiecznych Europejczyków.

Aby wziąć udział w Konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej.

Rejestracja odbywa się w turach: II tura potrwa do 26 października 2017 r., a III tura do 23 listopada 2017 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.historiacodziennosci.pl

https://www.facebook.com/rutynaipragmatyzm


Źródło:  http://www.historiacodziennosci.pl

Aktualizacja:  2017-09-18 13:55:39