XXIII Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia „Koordynowana i personalizowana opieka zdrowotna”


MINIONA -

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XXIII Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia „Koordynowana i personalizowana opieka zdrowotna”, który odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku w Katowicach.

Międzynarodowy Kongres Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia to jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej, poświęcone nowoczesnym rozwiązaniom i trendom na rynku ochrony zdrowia. To miejsce inspirujących dyskusji i międzynarodowej wymiany doświadczeń.
Tegoroczną edycję poświęcimy tematyce roli lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, diagnostów laboratoryjnych oraz zdrowia publicznego w koordynowanej i personalizowanej opiece zdrowotnej nad pacjentem.
Jak co roku, Kongres będzie niepowtarzalną okazją dla uczestników do poszerzenia wiedzy, wymiany poglądów i spotkania wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy.

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Zapraszamy lekarzy, farmaceutów, pielęgniarki i położne, diagnostów laboratoryjnych, ekspertów zdrowia cyfrowego, przedstawicieli instytucji ochrony zdrowia, menedżerów, pacjentów, studentów medycyny oraz wszystkie osoby zainteresowane cyfrową transformacją w sektorze zdrowia.
Całe wydarzenie zwieńczy Gala Liderów Ochrony Zdrowia, na której zostaną wręczone nagrody Laureatom wyłonionym w corocznym plebiscycie czasopisma "Otwarty System Ochrony Zdrowia". Uroczystość wręczenie nagród zaplanowano w oddalonej o 100 metrów nowoczesnej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Galę uświetni koncert NOSPR.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.osoz.pl/kongresOSOZ.


Źródło:  http://www.osoz.pl/kongresOSOZ

Aktualizacja:  2018-02-01