XXIV Łódzka Konferencja Kardiologiczna


MINIONA -

Aula 1000, Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę największego spotkania kardiologów w województwie łódzkim, XXIV Łódzkiej Konferencji Kardiologicznej, która odbędzie się 24 marca 2018 roku. Konferencja jest organizowana rokrocznie przez Katedrę i Klinikę Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

To kluczowe dla kardiologa z naszego makroregionu wydarzenie od wielu lat cieszy się niemalejącą popularnością w środowisku medycznym, a wykładowcy naszej konferencji to tradycyjnie najwybitniejsi polscy eksperci i znakomici dydaktycy. Jesteśmy przeświadczeni, iż tematyka zainteresuje kardiologów i lekarzy chorób wewnętrznych, ale liczymy, że program okaże się interesujący również dla lekarzy innych specjalizacji oraz studentów medycyny.

Oprócz obrad plenarnych w Auli 1000 CKD proponujemy, odbywające się na odrębnej sali, XII Forum Kardiologii Obrazowej – jest to konferencja szkoleniowa o statusie szkolenia akredytacyjnego Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego – szczegóły dostępne pod adresem www.forumkardiologii.umed.pl. Po raz drugi natomiast, w przeddzień konferencji w Pałacu Poznańskiego, odbędzie się sympozjum dedykowane specjalistom elektrokardiologii – Forum Arytmii ARYTMICA www.arytmica.umed.pl

Zapraszamy serdecznie do udziału!

UWAGA! Bezpłatny udział w konferencji dla studentów, doktorantów, stażystów i rezydentów, pielęgniarek oraz ratowników medycznych.


Źródło:  http://lkk.umed.pl/

Aktualizacja:  2018-02-01 21:48:48