XII Forum Kardiologii Obrazowej


MINIONA -

Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji Forum Kardiologii Obrazowej, która zostanie zorganizowana w dniu 24 marca 2018 roku w Łodzi.
Jest to już XII edycja konferencji edukacyjnej i naukowej organizowanej w Łodzi, włączonej do oficjalnego kalendarza konferencji akredytacyjnych Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, a poświęconej echokardiografii i innym technikom obrazowania, która co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Program konferencji uwzględnia zróżnicowany profil uczestników – jesteśmy przekonani, iż zainteresuje kardiologów, lekarzy chorób wewnętrznych i radiologów, ale liczymy, że okaże się on interesujący również dla lekarzy innych specjalizacji oraz studentów medycyny.

Wśród zaproszonych wykładowców znajdą się eksperci w dziedzinie echokardiografii i kardiologii z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce.

Zapraszamy do rejestracji, a także do udziału w odbywającej się równolegle XXIV Łódzkiej Konferencji Kardiologicznej: www.lkk.umed.pl

* Konferencja została włączona do kalendarza obowiązkowych szkoleń akredytacyjnych Sekcji Echokardiografii PTK. Uczestnicy otrzymują 50 punktów akredytacyjnych Sekcji Echokardiografii PTK.


Źródło:  http://forumkardiologii.umed.pl/

Aktualizacja:  2018-02-01 21:50:53