to be or not to be… – czyli czas na nową mobilność


MINIONA -

Gdański Teatr Szekspirowski
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

W imieniu Organizatorów: windhunter mobility, Zemmrich Consult i Ziarko & Partners Legal & Tax serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji „„to be or not to be… – czyli czas na nową mobilność” która odbędzie się 7 czerwca 2018 w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

Podczas konferencji poruszane będą zagadnienia dotyczące nowej mobilności. Workshop ten planowany jest dla ponad 100 uczestników, w tym władz miasta Gdańska i województwa Pomorskiego, przedsiębiorców oraz przedstawicieli największych koncernów z sektora energetycznego, motoryzacyjnego oraz petrochemicznego, jak i delegacji miast Tallina oraz Drezna (prekursorów rewolucyjnych projektów w tej cytowanej dziedzinie). Współorganizatorem jest również Pan profesor Stephan Rammler, doradca wielu największych niemieckich firm i instytucji rządowych w zakresie nowej mobilności, autor poczytnych książek dotyczących przyszłości, który zaprezentuje esej nt. wizji Trójmiasta za trzydzieści lat. Wydarzenie stanowi niepowtarzalną okazję do rozmowy z partnerami biznesowymi, wymiany poglądów i doświadczeń na szczeblu kadry zarządzającej oraz budowania nowej, trwałej współpracy, która bezpośrednio wpływa na rozwój firmy.

Celem jest budowanie platformy firm i osób związanych z nową mobilnością, wyróżniających się wyjątkowymi osiągnięciami, efektywnością oraz innowacyjnością. Czas na nową mobilność… tu miejsce jest także dla Ciebie!

Tematy przewodnie:

Nowa mobilność w polskiej rzeczywistości

Wizja aglomeracji miejskiej za 30 lat Projektowanie miast – urbanistyka

Transport miejski – zbiorowy, carsharing, rower

Elektromobilność i paliwa alternatywne

Wydarzenie zwieńczy koncert Grupy MoCarta


Źródło:  http://new-mobility.eu/

Aktualizacja:  2018-02-02