IV Ogólnopolska Konferencja Genetyczna „Genomica”


MINIONA -

Instytut Zoologii i Badań Biomedycznych UJ
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

W imieniu Koła Naukowego Studentów Biotechnologii “Mygen” działającego na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Genetycznej Genomica.

“Genomica” to konferencja przyciągająca studentów i doktorantów prowadzących własne badania, chcących podzielić się wynikami i podyskutować na ich temat. Jest ona współorganizowana przez członków kół naukowych Uniwersytetu Jagiellońskiego działających przy Wydziale Biologii oraz Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 roku na Wydziale Biologii UJ.

Tak jak w poprzednich trzech edycjach, w programie przewidziane są sesje plenarne i posterowe, a także wystąpienia zaproszonych naukowców nie tylko z Polski, ale i innych krajów Europy. W zeszłych latach gościliśmy prelegentów między innymi z Cambridge czy Oxfordu, a także członków Polskiej Akademii Nauk. Zarówno uczestnicy jak i goście specjalni chwalili organizację i poziom merytoryczny konferencji. Komisję naukową stanowią pracownicy naukowi Uniwersytetu Jagiellońskiego, zajmujący się tematyką genetyczną. Ze względu na ogromne zainteresowanie tym wydarzeniem oraz zadowolenie uczestników, w roku 2018 Koło Naukowe Studentów Biotechnologii “Mygen” podejmuje się organizacji tego przedsięwzięcia po raz czwarty.

W tym roku jeden z dni, w czasie których odbędzie się konferencja będzie prowadzony w języku angielskim, ze względu na rozszerzony przez nas zasięg edycji oraz sugestie uczestników poprzednich edycji. Tak jak w poprzednich latach tematyka obejmie szeroko pojętą genetykę, a w programie przewidziane są sesje plenarne oraz sesje posterowe, a także wystąpienia zaproszonych naukowców. Organizowana przez nas konferencja odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 roku w Instytucie Zoologii i Badań Biomedycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Rejestracja oraz termin nadsyłania abstraktów: 8 stycznia – 4 marca 2018


Źródło:  http://www.genomica.pl

Aktualizacja:  2018-02-28 19:29:27