Skąd ciało wiedziało? Ucieleśnienie w naukach kognitywnych i społecznych


MINIONA -

Centrum Aktywności Lokalnej Paca 40 oraz Centrum Wielokulturowe
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Konferencja naukowa „Skąd ciało wiedziało? Ucieleśnienie w naukach kognitywnych i społecznych”, wraca po trzech latach – i to w wyjątkowej formie!
Naszą misją jest wymiana wiedzy i doświadczeń między przedstawicielami i przedstawicielkami rozmaitych środowisk. Rozumiemy przez to nie tylko dziedziny akademickie, ale również środowiska osób, które w swojej codziennej pracy lub doświadczeniu zajmują się główną tematyką konferencji, czyli ucieleśnieniem. 
Chcemy sprzyjać integracji, „zaburzając” standardową formę konferencji – referaty będziemy przeplatać wydarzeniami integrującymi i edukacyjnymi. Przenosimy też wydarzenie do przestrzeni, która każdego dnia jest symbolem współpracy, wzajemności, wymiany wiedzy i otwartego dialogu.
Zapraszamy zatem przedstawicieli i przedstawicielki rozmaitych dziedzin naukowych (kognitywistyki, antropologii, językoznawstwa, kulturoznawstwa, etnologii, filozofii i in.), zawodów (animacji społecznej i kulturowej, projektowania, user experience, tańca, teatru, streetworkingu i in.) oraz każdego i każdą, kto zajmuje lub interesuje się tematyką ucieleśnienia. 

Na wasze abstrakty (ok. 200 słów) czekamy do 8 kwietnia. Wyślijcie je wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem i afiliacją pod adres skadcialowiedzialo@gmail.com. 
Więcej informacji już wkrótce! 
Udział w konferencji – zarówno czynny i bierny – jest bezpłatny.


Źródło:  https://www.facebook.com/events/542357609469434/

Aktualizacja:  2018-03-23 17:48:02