InvestExpo Business Meeting i konferencje PSAB-I


MINIONA -

Wrocław

Czy Dolny Śląsk może stać się rajem dla inwestorów?

Na jakim etapie rozwoju jest Dolny Śląsk? W co inwestować w czasach dekoniunktury? Jakie są narzędzia wspierające rozwój innowacyjności w MŚP? I najważniejsze – czy Dolny Śląsk może stać się rajem dla inwestorów? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci już 11 i 12 października br. w Hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu podczas konferencji InvestExpo Business Meeting oraz konferencji Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja.

 

II Wrocławska Konferencja InvestExpo Business Meeting to kolejna edycja unikalnego w skali regionu wydarzenia podejmującego tematy gospodarcze i ekonomiczne oraz gromadzącego szeroką publiczność zainteresowaną podniesieniem poziomu innowacyjności przedsiębiorstw i organizacji oraz pozyskaniem kapitału na rozwój firmy. Konferencja stanowi niepowtarzalną okazję do zdobycia cennej, specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych i współpracy.

Konferencje PSAB-I poświęcone będą problematyce efektywnej komercjalizacji wiedzy i technologii pochodzącej ze szkół wyższych oraz funkcjonowaniu nowoczesnych sieci inwestorów kapitałowych – Aniołów Biznesu w Polsce i na Dolnym Śląsku. Nasze wydarzenia swoją tematyką obejmować będą również zagadnienia związane z szeroko rozumianym finansowaniem udziałowym innowacyjnych firm zlokalizowanych w regionie. Dzięki temu, że PSAB–I finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 3.3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, udział w konferencjach jest bezpłatny.

Serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w tych wydarzeniach i zapoznania się z agendami. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna (784-087-248 lub 784-087-245) lub mailowa: rafalpalgan@ines.org.pl  lub marzenawalczuk@ines.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji: www.investexpo. pl oraz www.psab.pl. Zapraszamy!

 


Źródło:  http://investexpo.pl

Aktualizacja:  0000-00-00 00:00:00