IV Europejski Kongres Medycyny Wsi - wyrównywanie różnic w zdrowiu


MINIONA -

Warszawa

Szanowni Państwo,

w imieniu Komietetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w IV Europejskim Kongresie Medycyny Wsi - Wyrównywanie Różnic w Zdrowiu, który odbędzie się w dniach 06-08 października 2011 r.

Podjęta przez nas inicjatywa jest odpowiedzią na jeden z najważniejszych problemów współczesnej promocji zdrowia – wyrównywania różnic w dostępie do zdrowia pomiędzy mieszkańcami terenów miejskich i wiejskich. Celem, który skłania nas do podjęcia działań w tym kierunku jest aktualizacja i podniesienie poziomu wiedzy na temat  zdrowia i potrzeb medycznych mieszkańców terenów wiejskich.

Ranga planowanego wydarzenia jest szczególna powodu przypadającej na ten czas Prezydencji Polski w Radzie UE.

Planowane przez nas wydarzenie to okazja do dyskusji międzynarodowych specjalistów z różnych dziedzin pośrednio lub bezpośrednio związanych z medycyną wsi – lekarzy praktykujących na wsi, administracji szpitali, dyrektorów przychodni, pracowników służby zdrowia, pracowników socjalnych, pracowników naukowych oraz wszystkich, których interesuje tematyka medycyny wsi. Mamy nadzieję, iż będzie to szansa na wymianę doświadczeń oraz źródło nowych pomysłów mających na celu wyrównanie szans w dostępie do zdrowia.

Zapraszamy do zaponania się z programem kongresu i mamy nadzieję na Państwa obecność.

Więcej informacji na naszej stronie : http://www.iaamrh-poland2011.eu

 


Źródło:  http://www.iaamrh-poland2011.eu

Aktualizacja:  0000-00-00 00:00:00