Konferencja "Polskie dzieci w kryzysie"


MINIONA -

Gdynia

Centrum Kształcenia Liderów i Wychowawców im. Pedro Arrupe w Gdyni, Fundacja Magis oraz Edukacyjna Klinika mają zaszczyt zaprosić na konferencję pt. „Polskie dzieci w kryzysie”, która odbędzie się w dniu 9 marca 2013 roku w godzinach od 10:00 do 14:00, w gmachu Gimnazjum i Liceum Jezuitów w Gdyni, ul. Tatrzańska 35.

Konferencja adresowana jest do nauczycieli, pedagogów, dyrektorów szkół, rodziców, kuratorów sądowych, studentów kierunków pedagogicznych, wolontariuszy, działaczy organizacji pozarządowych.

Podczas konferencji osoby prowadzące przedstawią następujące tematy:

1/ Negatywne skutki  przemian niewydolności wychowawczej dzieci, pozostawionych samym sobie w przestrzeni ulicznej  – Arkadiusz Frączyk  (wychowawca z doświadczeniem pięcioletniej pracy streetworkera, realizator programów pracy ulicznej GASP w Łodzi).

2/ Dzieci rodziców przeżywających załamanie psychiczne  – Joanna Kopacz (psycholog w Gimnazjum i Liceum Jezuitów w Gdyni, trener Centrum Arrupe, koordynator programu "Szkoła Rodziców").

3/ Sytuacja dziecka w rozwodzie rodziców – Katarzyna Stryjek  (pedagog, doradca zawodowy, stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku, prezes Sopockiego Oddziału Polskiego Centrum Mediacji, mediator przy Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie.).

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza:http://www.arrupe.org/i/formularz/

Bliższe informacje:

Centrum Arrupe

ul. Tatrzańska 35, 81-313 Gdynia,

tel./fax (58) 661 65 82

e-mail: centrum@arrupe.org


Źródło:  http://www.arrupe.org

Aktualizacja:  2013-02-06 00:00:00