Pros and cons of distance learning. An interdisciplinary perspective


MINIONA -

Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Ostatnie półtora roku zmagań z koronawirusem postawiło sektor edukacji w obliczu konieczności przeniesienia pracy dydaktycznej do rzeczywistości wirtualnej oraz przeorganizowania dotychczasowych metod nauczania. Po upływie kilku semestrów pojawiła się potrzeba podsumowania dotychczasowych działań i ich skutków, której efektem jest Międzynarodowa Studencka Konferencja „Pros and cons of distance learning. An interdisciplinary perspective.”

Reprezentanci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z Wydziału Fizyki, kierunku Liberal Arts and Sciences oraz Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych postanowili połączyć siły i wspólnie stworzyć przestrzeń dla interdyscyplinarnej dyskusji o strategiach zdalnego nauczania, jego rezultatach i dalszych perspektywach. Konferencja włączona w ramy projektu Uniwersytet Europejski EPICUR — odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2021 roku i przeprowadzona zostanie całkowicie w języku angielskim. Do udziału zaproszeni są wszyscy chętni studenci z zagranicznych i polskich uniwersytetów.

Wydarzenie planowane jest w formie hybrydowej, jeśli jednak sytuacja pandemiczna ulegnie pogorszeniu, zostanie w całości przeprowadzona w sposób zdalny.

Zainteresowanych udziałem i zaprezentowaniem własnego referatu prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie wydarzenia. Zapisy prowadzone będą do końca kwietnia, a zakwalifikowani zostaną poinformowani o dalszych krokach przez organizatorów. Zaznaczamy, że czas wystąpienia nie powinien przekraczać 12 minut. 

Link do formularza zgłoszeniowego: 

https://docs.google.com/.../1yJzdJMqENtx.../edit

Szczegółowy plan i godziny rozpoczęcia oraz zakończenia zostaną podane wkrótce.


Źródło:  https://fb.me/e/1V8GtEEk6

Aktualizacja:  2021-04-06 11:57:19