Biopotencjał light


MINIONA -

Wydział Biologii i Nauk o Środowisku UKSW
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Biopotencjał light

Wyzwania i perspektywy dla studentów kierunków ścisłych, przyrodniczych oraz technicznych 

W tym roku motywem przewodim konferencji będą wyzwania i perspektywy jakie stoją przed naukowcami w drugiej dekadzie XXI wieku. Prelegenci wezmą udział w panelu dyskusyjnym z udziałem ekspertów działających w branżach zmagających się z wyzwaniami współczesnego świata. Eksperci poruszą tematykę związaną gospodarką odpadami obiegu zamkniętego, emisją zanieczyszczeń do środowiska, biorużnorodnością gatunkową czy przeciwdziałenim skutkom działalności gatunków inwazyjnych w polsce.

Młodzi naukowcy będa mieli możliwość zaprezentowania swoich prac w ramach dwóch bloków tematycznych: biologicznym (biologia człowieka, biologia molekularna, biologia środowiskowa) oraz technicznym (chemia, inżynieria środowiska, ochrona środowiska). 


Konferencja skierowana jest dla studentów oraz doktorantów pragnących zaprezentować wyniki swoich prac badawczych, dyplomowych oraz przeglądowych. Podobnie jak w latach ubiegłych konferencja dla studentów oraz doktorantów jest darmowa. Konferencja odbędzie się w formie hybrydowej.
Więcej informacji na stronie: https://wbns.uksw.edu.pl/pl/node/209 oraz https://www.facebook.com/biopotencjalŹródło:  https://wbns.uksw.edu.pl/pl/node/209

Aktualizacja:  2021-07-02