Interdyscyplinarna konferencja naukowa COGITO II


MINIONA -

Online

Termin konferencji:

Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 września 2021. Swoje postery, prezentacje i inne materiały należy dostarczyć do dnia 24 września 2021 po rejestracji na portalu www.cekona.pl na dane wydarzenie.

Link do wydarzenia: https://www.cekona.pl/konferencje

Cennik:

Na kod polecający: UNIKONF  -26% zniżki. Kod łączy się z ulgą na każde kolejne wystąpienie w ramach konferencji COGITO II.


  1. Prezentacja/poster + artykuł w recenzowanej monografii naukowej: 199zł (wykonanie i zaprezentowanie posteru/prezentacji, abstrakty: w języku polskim i angielskim, artykuł do recenzowanej monografii naukowej)

2. Prezentacja/poster bez artykułu: 149zł (wykonanie i zaprezentowanie posteru/prezentacji, abstrakt w języku polskim)

3. Artykuł bez udziału w konferencji: 169zł (abstrakt w języku angielskim, abstrakt w języku angielskim, artykuł do recenzowanej monografii naukowej)

4. Uczestnictwo bierne: 129zł

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat i zaświadczenie o uczestnictwie i zaprezentowaniu tematu wraz z księgą abstraktów. Osoby piszące artykuł do monografii naukowej z nadanym numerem ISBN otrzymają także zaświadczenie o autorstwie oraz wersję elektroniczną lub/i papierową monografii po jej wydaniu.

Tematyka:


Większość naszych konferencji ma charakter interdyscyplinarny. Tak skonstruowane konferencje pozwalają na wymianę poglądów i doświadczeń pomiędzy naukowcami i prelegentami. Ponadto pozwala to na poszerzenie swoich umiejętności prezentacyjnych i dorobku naukowego w szczególności przez młodych naukowców. Z tego względu zapraszamy do wzięcia udziału studentów szkół wyższych i szkół doktoranckich. Ponadto, w poszczególnych konferencjach mogą wziąć udział mogą uczniowie szkół średnich oraz techników.
Tematyka naszych konferencja jest szeroka i obejmuje takie dziedziny jak szeroko rozumiane:

  • nauki medyczne i nauki o zdrowiu
  • nauki ścisłe, rolnicze i przyrodnicze
  • nauki humanistyczne i społeczne
  • nauki inżynieryjno-techniczne

Mówcami naszych konferencji mogą być również pracownicy naukowi i oświatowi, przedstawiciele firm oraz zaproszeni prelegenci.
Wystąpienia i czas na prezentację: do 20 minut
Uczestnik musi wykorzystać prezentację, którą wykonuje w naszej audiowizualnej platformie konferencyjnej. Podczas prezentacji można zadawać pytania tekstowe. Prezenter zobowiązany jest do odpowiedzi na przynajmniej kilka zadanych mu pytań w panelu dyskusyjnym.

Abstrakty i artykuły:

Czas na dostarczenie do 24 września 2021.
Abstrakt do Księgi Abstraktów powinien mieć nie więcej niż 1 stronę A4.

Postery w rozmiarze do 50MB powinny być wgrane do dnia 17 sierpnia 2021.

Płatności

Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora, aby obliczyć ceny udziały w konferencji z uwzględniem rabatów za każde kolejne wystąpienie.

Materiały pokonferencyjne zostaną wysłane na adres podany przy rejestracji konta.

Dziękujemy i zapraszamy!
Zespół CEKONA

 


Źródło:  http://www.cekona.pl

Aktualizacja:  2021-09-18 18:10:58