Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa ROGO II


MINIONA -

Online

Termin konferencji ROGO:

Konferencja odbędzie się 6 listopada 2021 r. Swoje postery, prezentacje i inne materiały należy dostarczyć do dnia 31.10.2021 r. poprzez rejestrację na portalu www.cekona.pl na dane wydarzenie.

Link do wydarzenia: https://www.cekona.pl/konferencje

Cennik:


  1. Prezentacja/poster + artykuł w recenzowanej monografii naukowej: 399zł (wykonanie i zaprezentowanie posteru/prezentacji, abstrakty: w języku polskim i angielskim, artykuł do recenzowanej monografii naukowej wydawnictwie z listy 80 punktów MNiSW)

2. Prezentacja/poster bez artykułu: 169zł (wykonanie i zaprezentowanie posteru/prezentacji, abstrakt w języku polskim)

3. Artykuł bez udziału w konferencji: 359zł (abstrakt w języku angielskim, artykuł do recenzowanej monografii naukowej w wydawnictwie z listy 80 punktów MNiSW)

4. Uczestnictwo bierne: 129zł

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat i zaświadczenie o uczestnictwie i zaprezentowaniu tematu wraz z księgą abstraktów. Osoby piszące artykuł do monografii naukowej z nadanym numerem ISBN otrzymają także zaświadczenie o autorstwie oraz wersję elektroniczną lub/i papierową monografii po jej wydaniu. Monografia naukowa zostanie opublikowana przez wydawnictwo mające 80 punktów na liście ministerialnej.

Tematyka:

Tematyka naszych konferencja jest szeroka i obejmuje takie dziedziny jak szeroko rozumiane:

  • nauki medyczne i nauki o zdrowiu
  • nauki ścisłe, rolnicze i przyrodnicze
  • nauki humanistyczne i społeczne
  • nauki inżynieryjno-techniczne

Mówcami naszych konferencji mogą być również pracownicy naukowi i oświatowi, przedstawiciele firm oraz zaproszeni prelegenci.
Wystąpienia i czas na prezentację: 10 minut
Podczas prezentacji można zadawać pytania tekstowe. Prezenter zobowiązany jest do odpowiedzi na przynajmniej kilka zadanych mu pytań w panelu dyskusyjnym.

Abstrakty i artykuły:

Czas na dostarczenie do 31.10.2021.
Abstrakt do Księgi Abstraktów powinien mieć nie więcej niż 1 stronę A4.

Postery w rozmiarze do 50MB powinny być wgrane przez stronę internetową do dnia 10 września 2021.

Płatności:

Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora, aby obliczyć ceny udziału w konferencji z uwzględnieniem rabatów za każde kolejne wystąpienie.

Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres biuro@cekona.pl w terminie do 24h od ich uiszczenia. Wówczas konto zostanie w pełni aktywowane, co umożliwi dodawanie plików.

Materiały pokonferencyjne zostaną wysłane na adres podany przy rejestracji konta.

Dziękujemy i zapraszamy!
Zespół CEKONA


Źródło:  http://www.cekona.pl

Aktualizacja:  2021-10-03 14:49:29