TRANSFORMACJA CHMUROWA Z SAP BUSINESS ONE I COMPUTEC CLOUD


MINIONA -

Online (Microsoft Teams)

Przedsiębiorstwa generują coraz większą liczbę różnego rodzaju danych i informacji. Te znajdują się nie tylko w systemach klasy ERP, ale także w szeregu rozwiązań aplikacji uzupełniających zintegrowanych lub nie z systemem nadrzędnym jakim jest ERP.

Silna konkurencja i rosnące oczekiwania klientów sprawiają, że przedsiębiorstwa coraz częściej poszukują rozwiązań informatycznych, które pozwolą im na efektywne zarządzanie produkcją i racjonalne wykorzystanie zasobów.

Managerowie codziennie stawiają sobie pytania: Co zrobić, aby zwiększyć wydajność produkcji?, Jak obniżyć koszty?, Jak skutecznie planować i rozliczać produkcję?

Na spotkaniu przedstawimy nowoczesne rozwiązanie klasy ERP oraz autorskie rozwiązanie CompuTec ProcessForce, które odpowiadają na bolączki przedsiębiorstw i wspierają je w rozwoju w myśl koncepcji Przemysłu 4.0. Przedstawimy szereg funkcjonalności, które odpowiadają na wyzwania branży produkcyjnej.

 

Do udziału w Webinarium zapraszamy zarząd, management przedsiębiorstw oraz osoby współuczestniczące w procesie wyboru rozwiązań informatycznych.

Zagadnienia poruszane na spotkaniu:

 • O firmie CompuTec S.A., przegląd rozwiązań SAP i CompuTec
 • Transformacja chmurowa z SAP Business One i CompuTec Cloud
 • Prezentacja obszaru produkcji z wykorzystaniem rozwiązania CompuTec ProcessForce:
  • Technologia, receptura oraz kalkulacje kosztowe;
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych w oparciu o MRP 2.5;
  • Zaawansowane planowanie wraz ze śledzeniem niedoborów produkcyjnych;
  • Rejestrowanie i rozliczanie kosztów zleceń produkcyjnych (materiały + zasoby PDC);
  • Quality Control + śledzenie partii Batch Traceabillity 360.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: https://bpc-guide.pl/spotkanie/?bpc=webinarium-CompuTec-27-01-2022


Źródło:  https://bpc-guide.pl/spotkanie/?bpc=webinarium-CompuTec-27-01-2022

Aktualizacja:  2022-01-14 13:38:05