Letnia Szkoła EKG


MINIONA -

POZNAŃ, ANDERSIA TOWER
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Letnia Szkoła EKG! To pierwsze tak rytmiczne wydarzenie organizowane przez RÉSONNEZ. Czas na coś od serca. Czas na coś wyjątkowego. Letnia Szkoła EKG to nie tylko wykłady i warsztaty, ale również okazja do poznania studentów z całej Polski… w stolicy klimatycznego Poznania!

Przed Państwem wyjątkowe, premierowe wydarzenie. Wierzymy, że czas ma znaczenie, dlatego dajemy Państwu wyjątkowe chwile pełne uśmiechu, które będą rezonować nie tylko tego lata, ale również przez długie lata ????

3 składniki potrzebne do szczęścia przyszłego lekarza? Lato, nauka i dobrzy ludzie. Wszystko czeka na Państwa w Poznaniu. Do rychłego zobaczenia i poznania!

Do kogo skierowane jest to wydarzenie?

Zapraszamy wszystkich studentów kierunków medycznych, którzy chcą poznać podstawy EKG, ale również spędzić czas w sposób wartościowy!

Co wchodzi w skład biletu?

Bilet na wydarzenie to bilet na: wykłady i warsztaty obejmujące zagadnienia z zakresu EKG oraz okazja do wzięcia udziału w wybranych 3 wydarzeniach w formie fakultetów organizowanych przez RÉSONNEZ z takich tematów jak: sztuczna inteligencja, podstawy marketingu, podstawy interpretacji RTG klatki piersiowej, podstawy interpretacji złamań na zdjęciach RTG – quiz jaka to melodia, czy nawet(!) warsztaty szycia chirurgicznego!

Zapisy: https://resonaria.eu/produkt/letnia-szkola-ekg-lse/

Masz pytania? Chętnie odpowiemy: klient@resonaria.eu


Źródło:  https://resonaria.eu/produkt/letnia-szkola-ekg-lse/

Aktualizacja:  2022-05-10 10:34:10