English at Work Made Easy! – weekendowy kurs Business English z ekspertami z USA


MINIONA -

Zoom
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Center For American Studies (partner Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w intensywnym weekendowym kursie biznesowego języka angielskiego pt. “English at Work Made Easy!”, prowadzonym przez native speakerów z USA: prawnika oraz ekspertkę z zakresu Business English. Posługiwanie się językiem angielskim w mowie i w piśmie to w środowisku zawodowym nie tylko wielki atut, ale coraz częściej również konieczność. Nasz kurs daje Ci możliwość nauki i doskonalenia tych umiejętności. W ramach kursu opanujesz sztukę komunikowania się w języku angielskim we wszystkich kluczowych sprawach związanych z pracą oraz szeroko pojętych zagadnieniach biznesowych (prawo, finanse, HR, negocjacje, marketing).Co powoduje, że kurs jest światowej klasy? Prowadzący będą używać materiałów wizualnych przez cały czas trwania szkolenia i realizować je w wysoce interaktywny sposób, co sprawia, że Twoja retencja informacji będzie o 70% trwalsza niż podczas innych kursów Business English.


KIEDY?


Kurs odbywa się 10-11 lutego 2023 online na platformie Zoom. Dokładne godziny szkolenia podane są poniżej.

DLACZEGO WARTO?

Szkolenie prowadzone jest przez dwójkę native speakerów z USA wyspecjalizowanych w Business i Legal English. Ich stricte praktyczna orientacja oraz przyjazne podejście sprawiają, że szkolenie jest zrozumiałe i angażujące. W ramach szkolenia:

✓ Poznasz anglojęzyczną terminologię niezbędną do rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie profesjonalnej komunikacji z partnerami biznesowymi, klientami i kontrahentami. 
✓ Zrozumiesz co sprawia, że Twój pisany i mówiony angielski w miejscu pracy będą wyróżniać się precyzją i poprawnością.
✓ Zdobędziesz praktyczne umiejętności niezbędne do budowania swojej pozycji w krajowym i międzynarodowym środowisku pracy – niezależnie od stanowiska – a nadto zaczniesz brzmieć jak native speaker.

WYSOCE PRAKTYCZNY PROGRAM KURSU

Dzień 1. Piątek (17.30-20.30) 

I. Employment Law at the Workplace (prawo pracy i kadry)
II. Finances (terminologia związana z finansami)
III. Advertising and Law (reklama a prawo)
IV. Branding and Image (wizerunek firmy i organizacji)

Dzień 2. Sobota (10.00-15.30)

I. Writing a Resume (pisanie CV)
II. Writing a Cover Letter (pisanie listu motywacyjnego)
III. Writing Business Emails (profesjonalna korespondencja mailowa)
IV. Job/Business Interview: Employer’s and Employee’s Perspective (rozmowa kwalifikacyjna – perspektywa pracownika oraz pracodawcy)
V. Human Resources (zarządzanie zasobami ludzkimi)
VI. Business Marketing (marketing w biznesie)

MTERIAŁY DO NAUKI WŁASNEJ

Uczestnicy otrzymają zestaw materiałów, które można wykorzystać do nauki własnej.

PROWADZĄCY

Profesor Michael Blasie (USA) jest absolwentem New York University School of Law oraz Hamilton College. Jest ekspertem z zakresu prawa handlowego i prawa ochrony konsumentów oraz doświadczonym wykładowcą prawa. Profesor Blasie wykłada obecnie na Seattle University School of Law, Penn State Dickinson School of Law oraz National Judicial College, ucząc prawników i sędziów pisać w sposób klarowny i przekonujący. Szkolił w państwach takich jak Indie i Turcja, zaś jego prace były publikowane w wielu prestiżowych amerykańskich czasopismach naukowych. Praktyczne doświadczenie jako prawnik zdobył reprezentując klientów w sprawach cywilnych i karnych w Denver i Nowym Jorku oraz jako asystent sędziego Davida Richmana. Jest członkiem izb prawniczych w Nowym Jorku i Kolorado. Camilla Higgins (USA) jest absolwentką prestiżowego George Mason University i profesjonalnym instruktorem Business English z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno podczas pracy z klientami indywidualnymi, jak i firmami. 
Camilla Higgins omija szerokim łukiem podręcznikowy angielski, który nie ma zastosowania w realnej pracy profesjonalistów (prawników, managerów, doradców podatkowych, księgowych czy audytorów). Zamiast tego koncentruje się na praktycznym i codziennym wykorzystaniu języka w kontekście biznesowym. Camilla Higgins tworzy przestrzeń, w której uczestnicy szkolenia przechodzą przez realne scenariusze i zamiast zapychać ich umysł suchymi formułkami, uczy aplikacji języka w prawdziwym życiu – podczas czytania, analizowania i pisania złożonych dokumentów biznesowych oraz codziennej biznesowej komunikacji werbalnej.

CERTYFIKAT

Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane. Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu Center For American Studies. Cyfrowy certyfikat w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn.Certyfikat zawiera również nazwisko prowadzącego szkolenie oraz wskazanie liczby odbytych godzin szkoleniowych. Nasze certyfikaty są powszechnie uznawane w ramach realizacji obowiązku samodoskonalenia zawodowego.

KOSZT UCZESTNICTWA

Koszt uczestnictwa w szkoleniu to 349 PLN.
Koszt udziału z rabatem early-bird (obowiązuje tylko w razie rejestracji i uiszczenia opłaty do godz. 23.59 dnia 3 lutego 2023) to tylko 249 PLN

Link do e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta): https://buy.stripe.com/dR6cMMb3a5uw1puaG9

PROSTA REJESTRACJA NA KURS

Prosimy rejestrować się na szkolenie przy użyciu krótkiego formularza: https://forms.gle/FMXcCAgqGHjoh4u59

To wszystko! Po dokonaniu zgłoszenia, formularz automatycznie generuje odpowiedź o wpłynięciu Państwa danych do systemu.
Uwaga: radzimy nie zwlekać z rejestracją. Ze względu na charakter kursu, liczba miejsc jest ograniczona.
Ostateczny termin zapisów: 7 lutego 2023.

PYTANIA?

Wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatorki Akademii, pani Margarity Tomala, na adres tomala@cfasofficial.com. Do zobaczenia online!


Źródło:  https://www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-weekendowe/english-at-work-2023

Aktualizacja:  2022-12-10 16:35:30