Kongres Samorządów Szkół Doktorskich - I posiedzenie


MINIONA -

II Kongres Samorządności Doktoranckiej
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Szanowni Państwo,

Rada Doktorantów Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego, Rada Uczelniana Samorządu Doktorantów Uniwersytetu w Białymstoku, Doktoranckie Forum Uniwersytetów Polskich, Interdyscyplinarne Koło Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Doktorancko-Studencka Organizacja Społecznej Odpowiedzialności Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza wszystkich przedstawicieli samorządów Szkół Doktorskich oraz osoby zainteresowane do wzięcia udziału w Kongresie Samorządów Szkół Doktorskich (KSSD), który odbędzie się w dniach 7-8 stycznia 2023 r. w formie online.

W Kongresie mogą wziąć udział doktoranci Samorządów Szkół Doktorskich albo doktoranci reprezentujący Szkoły Doktorskie w innej formie np. starosta, członek Rady reprezentujący Szkołę Doktorską w ramach jednego samorządu doktorantów współtworzonego z doktorantami studiów doktoranckich III stopnia itp.

W związku z powyższym postanowiliśmy zaprosić Państwa, aby nie tyle wygłosić referaty, co wspólnie podzielić się dotychczasowymi doświadczeniami, przedyskutować bieżące problemy, a także spróbować znaleźć ich rozwiązania w formie postulatów.

Jest to pierwszy „zjazd” Kongresu, niemniej przewidujemy następne w niedalekiej przyszłości. Założeniem Kongresu jest to, że stanie się on platformą współpracy między samorządami doktorantów szkół doktorskich.

Zgłoszenia reprezentantów Samorządów prosimy dokonywać na adres e-mail: kongressamorzadowsd@gmail.com

Zapisy trwają do 3 stycznia 2023 r.

W treści maila prosimy podać: imiona i nazwiska reprezentantów, reprezentowany Samorząd oraz maile kontaktowe do reprezentantów.

Serdecznie zapraszamy,
Komitet Organizacyjny Kongresu


Źródło:  https://fb.me/e/3N1xT2y4c

Aktualizacja:  2022-12-21 09:51:30