Konferencja: Budownictwo Naturalne


MINIONA -

Online
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Kukla Group zaprasza na Bezpłatną Konferencję Praktyczno-Ekspercką "Budownictwo Naturalne".

Konferencja odbędzie się w dniu 28.02.2023 w trybie zdalnym.Konferencja ma charakter praktyczno-ekspercki. Porusza ona tematy związane z budownictwem naturalnym.

Prelegentami występującymi na konferencji są osoby zajmujące się tematyką w sposób praktyczny oraz ekspercki. Referaty prezentowane na konferencji oparte są o wiedzę zdobytą poprzez doświadczenie i mają charakter holistyczny.Wystąpienia na konferencji mają charakter prezentacji online w czasie rzeczywistym lub wykładu prowadzonego online.

Konferencja ma na celu popularyzację wiedzy, która zostanie przekazana w postaci prelekcji przeprowadzonej przy użyciu prostego języka zrozumiałego dla każdego.

Celem konferencji jest popularyzacja oraz przekazanie najwyższej jakości wiedzy uczestnikom.

Do BEZPŁATNEGO udziału w konferencji zapraszamy wszystkie chętne osoby.

WARUNKI UCZESTNICTWA W KONFERENCJI:WYPEŁNIENIE FORMULARZA REJESTRACYJNEGO


https://forms.gle/cUS4e4Rzj5Xkgssc6

Osoby które wypełnią formularz otrzymają link do platformy na której odbędzie się konferencja. Istotnym jest by pamiętać o kliknięciu przycisku “prześlij formularz” - gdyż organizatorzy zastrzegają że link do spotkania online może on ulec zmianie. 

POLUBIENIE STRONY NA FACEBOOKU

https://www.facebook.com/profile.php?id=100089181355501

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOKU

https://www.facebook.com/groups/1401181830618286

RODO
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO), uczestnik biorący udział w konferencji wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach wskazanych poniżej i oświadcza, że wszystkie podane przeze niego dane są zgodne ze stanem faktycznym. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z rejestracją oraz uczestnictwem w Ogólnopolskiej Konferencji.

WYKORZYSTANIE WIZERUNKU
Ponadto wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby stworzenia materiałów dokumentujących przebieg Konferencji w postaci relacji fotograficznej, które mogą być przedstawione nieokreślonej liczbie osób za pośrednictwem Internetu. Zgoda uczestnika na wyżej określone przetwarzanie danych osobowych nie zawiera ograniczeń czasowych i terytorialnych. 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Kukla Group


Źródło:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100089181355501

Aktualizacja:  2023-01-19 14:43:16