VII Ogólnopolskie LSI "Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności"


MINIONA -

online
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Termin rozpoczęcia konferencji: 23-24 lutego 2023 r., od godz. 16:30 w obu dniach.

Lokalne Spotkania Interdyscyplinarne są inicjatywą cyklu konferencji organizowanych przez Interdyscyplinarne Koło Naukowe Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Spotkania mają ustalony wcześniej temat przewodni, który prezentowany jest przez prelegentów z różnych dyscyplin. Po wypowiedziach następuje omawianie przedmiotowego tematu w formie dyskusji.Konferencja rozpoczyna się o godz. 16:30. Wystąpi maksymalnie 12 prelekcji, każdy z uczestników czynnych będzie mieć 15 minut na wystąpienie. Następnie odbędzie się dyskusja nad prezentowanymi zagadnieniami, w którym udział będą mogli wziąć również uczestnicy bierni. Czas przewidziany na dyskusję: półgodziny.

Zarówno udział czynny jak i bierny jest darmowy. Liczba miejsc uczestnictwa czynnego ograniczona – nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru zgłoszeń. W ramach wydarzenia przewidziane są również special eventy. Tematem przewodnim VI Ogólnopolskiej Konferencji „LSI” jest „Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności” vol. 2.W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: iksdus@usz.edu.plPlatforma konferencji: MS Teams.Nabór zgłoszeń trwa do 19 lutego 2022 r., godz. 23:59.

Serdecznie zapraszamyLink do zgłoszeń na stronie wydarzenia wydarzenia:https://fb.me/e/6k9Y0t7R5


Źródło:  https://fb.me/e/6k9Y0t7R5

Aktualizacja:  2023-02-07 21:28:28