Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Trendy w popkulturze"


MINIONA -

Poznań

Szanowni Państwo,serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Trendy w popkulturze”, organizowanej przez Stowarzyszenie Naukowe Doktorantów i Studentów wraz z Kongresem Kół Naukowych UAM, która odbędzie się w dniu 22 kwietnia 2023 roku w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams.

Wydarzenie adresowane jest do badaczy zajmujących się kulturą masową i osób zainteresowanych aktualnymi trendami z pogranicza filmów, gier, serwisów społecznościowych i podobnych platform. Zapraszamy zarówno doświadczonych, jak i młodych naukowców. Konferencja ma służyć interdyscyplinarnej dyskusji nad współczesną kulturą masową, dokonaniu analizy zmian, które zaszły w ostatnich dziesięcioleciach w literaturze, muzyce, filmografii.Co najważniejsze służyć ma wymianie poglądów i doświadczeń oraz poznaniu najnowszych osiągnięć w dziedzinie badań nad popkulturą.
Konferencja skierowana jest do naukowców, badaczy oraz do wszystkich zainteresowanych tematyką popkultury.

Proponowany obszar tematyczny:
- Serwisy streamingowe 
- Gry wideo i Esport 
- Podcasty 
- TikTok i inne media społecznościowe 
- Literatura i film  
- Anime 

Podana tematyka jest jednak tylko przykładową, zachęcamy Państwa do zgłaszania własnych propozycji związanych ze zjawiskiem kultury masowej.

Przewidujemy udział w następujących formach:
- udział czynny (wystąpienie online)
- udział bierny
Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia na Konferencję przyjmujemy do 15 kwietnia 2023 roku, poprzez formularz rejestracyjny: https://forms.gle/gVs1PqmnUMzPhLET6


Wysokość opłaty konferencyjnej wynosi 120 złotych dla udziału czynnego, natomiast 40 złotych dla uczestników biernych. W przypadku wygłoszenia referatu przez dwie bądź więcej osób opłata konferencyjna za drugą i każdą kolejną osobę wynosi 80 zł. Zarówno uczestnicy czynni, jak i bierni otrzymają certyfikat zaświadczający o uczestnictwie w wydarzeniu.


W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu poprzez adres e-mail: kontaktsndis@gmail.com; wiadomość na Facebooku: www.facebook.com/Stowarzyszenie.SNDiS bądź przez formularz kontaktowy na stronie internetowej: https://sndis.pl/kontakt.


Źródło:  https://sndis.pl/trendy-w-popkulturze

Aktualizacja:  2023-03-19 12:42:40