II Konferencja WIRTUALNA EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI Nowe Horyzonty


MINIONA -

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu , Aula, Kolegium Wschodnie
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Przemyślu będzie po raz drugi gospodarzem Konferencji WIRTUALNA EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI – Nowe Horyzonty, która odbędzie się w dniach 25 – 26 kwietnia 2024 w PANS w Przemyślu. Wydarzenie to, jak poprzednio, ma na celu zgromadzenie ekspertów, praktyków oraz pasjonatów edukacji wirtualnej, aby wspólnie eksplorować jej nowe wyzwania oraz horyzonty.

 

Główny obszar konferencji:

Wirtualizacja nie tylko zmienia oblicze edukacji, ale również stanowi fascynujące pole badań naukowych. Konferencja skupi się na analizie stanu edukacji wirtualnej w Polsce, prezentując zarówno szanse, jak i wyzwania związane z jej rozwijaniem. Uczestnicy konferencji będą mieli okazję debatować nad integracją technologii wirtualnych w obecnych modelach edukacyjnych, przyglądając się tematom takim jak sztuczna inteligencja (AI), wirtualna rzeczywistość (VR) i rozszerzona rzeczywistość (AR) w edukacji na różnych poziomach kształcenia.

Czy przyszłość edukacji to edukacja wirtualna lub edukacja wspomagana sztuczną inteligencją? Jak dzisiejsza edukacja wykorzystuje AI,  VR czy AR na różnych poziomach kształcenia? O tym i nie tylko dyskutować będą uczestnicy II Konferencji WIRTUALNA EDUKACJA PRZYSZŁÓŚCI – Nowe Horyzonty.

Opłaty konferencyjne:

Do 31 marca 2024                                         - 350 zł (75 EUR)

Od 1 kwietnia 2024                                       - 500 zł (100 EUR)

Pracownicy i studenci PANS w Przemyślu    - 200 zł

 

https://wep2024.my.canva.site/


Źródło:  https://wep2024.my.canva.site/

Aktualizacja:  2023-11-16