Debaty Seks i NTM 09.03.2018


MINIONA -

Hotel Lord
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

    Zapraszam Państwa do udziału w debatach „Seks i NTM”, dotyczących  problematyki dysfunkcji seksualnych i nietrzymania moczu u mężczyzn i kobiet.      
    Konferencja dedykowana ginekologom, urologom, lekarzom rodzinnym,  oraz lekarzom innych specjalności zainteresowanych tematyką, odbędzie się 09.03.2018r. w Hotelu Lord przy Alei Krakowskiej 218 w Warszawie.      
    Podczas debaty nie ma podziału na wykładowców i uczestników. Każdy może zabrać głos, każdy może podzielić się swoim doświadczeniem. Mając to na uwadze, zachęcam Państwa do przesyłania opisów trudnych przypadków medycznych, z którymi zetknęli się Państwo podczas swojej praktyki zawodowej.  Będą Państwo mieli możliwość konsultacji z prelegentami, którzy są uznanymi w Polsce autorytetami naukowymi. Opisy prosimy kierować na adres: kongresy@debaty-zdrowie.pl do 23 lutego 2018r.
 Polecam uwadze stronę: debaty-zdrowie.pl/sex-ntm.    
    Osoby zainteresowane udziałem w debatach prosimy o kontakt pod poniższym numerem telefonu: 694 650 989 lub mailowo: michal.guzowski@smpc.com.pl.
W celu przeprowadzenia rejestracji prosimy o podanie imienia, nazwiska, specjalizacji, numeru telefonu, adresu mailowego i PWZ.
Zapraszamy również do samodzielnej rejestracji na stronie: debaty-zdrowie.pl/sex-ntm.   
    Mam nadzieję, że Państwo zaszczycą nas swoją obecnością na powyższej konferencji.


Źródło:  http://www.debaty-zdrowie.pl/sex-ntm

Aktualizacja:  2018-02-01