Schorzenia Kończyny Dolnej 2018


MINIONA -

Zamek Szpitalników św. Jana
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję ortopedyczną poświęconą schorzeniom kończyny dolnej, która odbędzie się w zabytkowych wnętrzach XIV-wiecznego zamku Łagowie Lubuskim.

Organizatorem wydarzenia jest Lubuskie Centrum Ortopedii im. Lecha Wierusza - jeden z najstarszych ośrodków ortopedycznych w Polsce. W skład Komitetu Naukowego konferencji weszło kilkunastu wybitnych specjalistów z najbardziej cenionych ośrodków ortopedycznych w Polsce. Przewodniczy mu prof. Jacek Kruczyński.

W czterech sesjach omówione zostaną zaburzenia przedziału rzepkowo-udowego oraz nowe trendy w dziedzinie chirurgii stopy. Najwięcej uwagi poświęcone zostanie alloplastyce pierwotnej i rewizyjnej biodra oraz kolana. Na drugi dzień konferencji zaplanowane są warsztaty, podczas których uczestnicy będą pracowali na sztucznych kościach.

Celem konferencji jest analiza współczesnej wiedzy oraz nowych trendów w zakresie ortopedii kończyny dolnej, a także stworzenie płaszczyzny wymiany wiedzy i doświadczenia z jednymi z najlepszych specjalistów w kraju.


Źródło:  http://loro.pl/

Aktualizacja:  2018-02-15 17:04:16