III Studencko-doktoranckie Warsztaty z Nauk o Poznaniu Komunikacji KOGNIKACJA2018


MINIONA -

Ośrodek Uniwersytecki Pobierowo
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Serdecznie zapraszamy Studentów i Doktorantów oraz wszystkich młodych naukowców do udziału w III Studencko-doktoranckich Warsztatach z Nauk o Poznaniu Komunikacji KOGNIKACJA2018, które odbędą się w dniach 12-13 kwietnia 2018 roku w Pobierowie.

Warsztaty mają charakter interdyscyplinarny, dlatego zapraszamy do udziału przedstawicieli różnych kierunków: filozofii, kognitywistyki, psychologii, językoznawstwa, neuronauki, antropologii oraz innych, którzy chcieliby wygłosić referat lub po prostu posłuchać wystąpień prelegentów.

Opłata konferencyjna wynosi 250 zł, w jej ramach organizatorzy zapewniają: bankiet, trzy noclegi (11/12, 12/13 oraz 13/14 kwietnia), dwa obiady, przerwy kawowe, materiały konferencyjne.

Numer konta do wniesienia opłaty konferencyjnej zostanie podany w mailu potwierdzającym przyjęcie abstraktu, bądź przyjęcie zgłoszenia w przypadku uczestników biernych.

Harmonogram warsztatów przedstawia się następująco: 
11 kwietnia – zameldowanie w ośrodku
12 kwietnia – obrady i bankiet
13 kwietnia - obrady
14 kwietnia – wymeldowanie z ośrodka

Zakwaterowanie w pokojach/boksach dwuosobowych: jeden boks składa się z dwóch dwuosobowych pokojów, wspólnej łazienki i niewielkiego aneksu kuchennego.

Organizatorzy zastrzegają, że warunkiem wzięcia udziału o charakterze czynnym jest pełne uczestnictwo w warsztatach.

Ważne terminy:
zgłoszenie uczestnictwa biernego: do dnia 31 marca 2018 r. poprzez Formularz zgłoszenia dostępny na naszej stronie http://www.kognitywistyka.usz.edu.pl/kognikacja/register.php


zgłoszenie uczestnictwa czynnego (czyli zgłaszanie abstraktów): do dnia 26 marca 2018 r. Poprzez Formularz zgłoszenia dostępny na naszej stronienależy zarejestrować się jako uczestnik czynny, a na adres mailowy kn.kognikacja@gmail.com przesłać abstrakt zgodnie z wzoremdostępnym na stronie www.

Informację o przyjęciu abstraktu otrzymają Państwo do 28 marca 2017 r.

http://www.kognitywistyka.usz.edu.pl/kognikacja/index.php#page-top


Źródło:  http://kognitywistyka.usz.edu.pl/kognikacja/

Aktualizacja:  2018-03-19 01:35:15