I Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Edukacja i Biznes"


MINIONA -

Hotel Diament
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić na I Międzynarodową Konferencję Naukową „Edukacja i biznes”, organizowaną przez Kolegium Nauk Społecznych i Filologii Obcych Politechniki Śląskiej w Gliwicach, która odbędzie się w terminie 24-26 października 2018 roku, w Ustroniu.

Celem Konferencji jest próba spojrzenia na wzajemne relacje pomiędzy sektorami instytucji edukacyjnych, biznesu oraz przyszłych pracobiorców. Formuła Konferencji oprócz klasycznego prezentowania wystąpień i dyskusji, będzie miała również wymiar praktyczny, bowiem zaproponujemy Państwu strategię Design Thinking, stwarzającą przestrzeń do aktywnego i kreatywnego szukania rozwiązań.

Mamy nadzieję, że podjęta w toku obrad problematyka, niezmiernie istotna w dzisiejszej, dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, zainicjuje kolejne edycje tego przedsięwzięcia i pozwoli wykreować wspólną tradycję cyklicznych spotkań.

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym programem wydarzenia oraz przesyłania wypełnionych kart zgłoszeń. Wszelkie informacje i komunikaty konferencyjne publikowane są na stronie internetowej eib.polsl.pl.


Źródło:  http://eib.polsl.pl

Aktualizacja:  2018-04-19