II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studentów i Doktorantów „Przedsiębiorczość w Nauce i Praktyce. Zarządzanie-Rynek-Żywność-Usługi”


MINIONA -

Wydział Żywienia Człowieka, SGGW
Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej organizowanej przez Koło Naukowe Przedsiębiorczości Profit działające na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Patronat honorowy obejmie Pani prof. dr hab. Krystyna Gutkowska, Dziekan Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji,

Celem konferencji będzie wymiana poglądów i idei młodych naukowców z całej Polski, a także możliwość nawiązania współpracy naukowej między uczelniami i ośrodkami akademickimi.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje zagadnienia związane z szeroko pojętą tematyką przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej w różnych ujęciach badawczych, włączając aspekty ekonomiczne, zarządcze, marketingowe, prawne i rynkowe.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieć możliwość zaprezentowania wyników badań w postaci komunikatów ustnych oraz plakatów naukowych.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Konferencji;

Najlepsze prezentacje i postery zostaną wyróżnione, a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy.

Nad merytoryką Konferencji będzie czuwał Komitet Naukowy.

Możliwa jest również opcja wydania artykułu w monografii spełniającej warunki ministerialne jako publikacji ( za dodatkowa opłatą).

Rejestracja możliwa poprzez niżej podany link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzRKh6OGoxNQBPZomj2faW-DCDOfvGoxcIazmrYhXhjt5Xwg/viewform

Zapisy trwają do 31 lipca

W przypadku zainteresowania jeszcze udziałem w konferencji po terminie zgłoszeń, proszę pisać na niżej podany adres mailowy lub fun page Koła Przedsiębiorczości Profit ( do 20 sierpnia ).

Więcej szczegółowych infomacji dostępych jest na stronie wydarzenia (link na dole strony) oraz droga mailową: konferencjaprofit@gmail.com


Źródło:  https://www.facebook.com/events/2182468175318771/

Aktualizacja:  2018-08-16