X Konferencja Anatomia i techniki operacyjne w chirurgii podstawy czaszki. Dostępy endoskopowe w chirurgii podstawy czaszki


MINIONA -

Częstochowa, ul. Zbierskiego 2/4

Szanowne Koleżanki i Koledzy,
serdecznie zapraszamy na X Kurs i Konferencję "Anatomia i techniki operacyjne w chirurgii podstawy czaszki. Dostępy endoskopowe i małoinwazyjne w chirurgii podstawy czaszki". Ramowy program Kursu jest podobny, jak z lat poprzednich. Gościem specjalnym będzie Prof. Michael Mokry z Austrii.
Tegoroczne spotkanie podzieliliśmy na dwa etapy. W dniach 17 i 18 marca 2011 r. w Zakładzie Anatomii Prawidłowej WUM (Warszawa ul. Chałubińskiego 5) odbędzie się część praktyczna. Liczba uczestników części praktycznej jest ograniczona (20 osób - formularz zgłoszeniowy na stronie PTCPC).
Konferencja PTCPC odbędzie się 19 marca 2011 r. w Centrum Edukacji Medycznej CEMED. Wszystkim członkom PTCPC gwarantujemy bezpłatny udział w sobotnich obradach. Dla osób nie będących członkami PTCPC wpisowe wynosi 100 zł.
Decyzją Zarządu PTCPC, tematyka konferencji obejmie także inne aktualne zagadnienia z chirurgii podstawy czaszki i będzie się składała z 2 części. W pierwszej zaprezentowane zostaną doniesienia wolne, a w drugiej wykłady.
Oba spotkania są organizowane przez Zarząd PTCPC, Zakład Anatomii Prawidłowej WUM, Katedrę i Klinikę Otorynolaryngologii WUM oraz Centrum Edukacji Medycznej CEMED Sp. z o.o.


Źródło:  http://www.cemed.pl/spotkania/2011/aito/index.php

Aktualizacja:  0000-00-00 00:00:00